Menu

Filters

  • Resultaten gevonden in

Contact

Contact

Adresgegevens
Locatie Almere
Veluwezoom 16
1327 AG Almere
Tel.: 036 53 58 600
Fax: 036 53 58 608
E-mail: info@henryschein.nl

Postadres
Postbus 50351
1305 AJ Almere
Locatie Emmen
Hoenderkamp 18
7812 VZ Emmen
Tel.: 0591 - 697111
Fax: 0591 - 697110
E-mail: emmen@henryschein.nl

Postadres
Postbus 138
7800 AC Emmen


Verkoop binnendienst
Locatie Almere
Tel.: 036 53 58 601
Fax: 036 53 58 609
E-mail: info@henryschein.nl
Locatie Emmen
Tel.: 0591 - 697111
Fax: 0591 - 697110
E-mail: emmen@henryschein.nl


Diensten
Technische dienst
Tel.: 036 53 58 603
E-mail: tdplanning@henryschein.nl

TD plaatsingen
Tel.: 036 53 58 640
E-mail: cad@henryschein.nl

Software of Excellence
Tel.: 088 007 71 00
E-mail: evolution@henryschein.nl
ProRepair
Tel.: 0800 022 21 12
E-mail: info@henryschein.nl

Service afdeling kleinstekkerapparatuur
Tel.: 036 53 58 944
E-mail: ksa@henryschein.nl

Financial Services
Tel.: 06-12740731
E-mail: remko.vanderploeg@henryschein.nl


Helpdesk
Customer service
Tel.: 036 53 58 601
E-mail: info@henryschein.nl

TD/IT support
Tel.: 036 53 58 602
E-mail: digitaal@henryschein.nl
Software of Excellence
Tel.: 088 007 71 00
E-mail: evolution@henryschein.nl

KEW support
Tel.: 036 53 58 636
E-mail: kew@henryschein.nl


Specialisten
Equipmentspecialisten
Erik Vossenberg
Tel.: 06-53130844
E-mail: erik.vossenberg@henryschein.nl

Igno Stephany
Tel.: 06-30734974
E-mail: igno.stephany@henryschein.nl

Hans Roozeboom
Tel.: 06-13988355
E-mail: hans.roozeboom@henryschein.nl

Teus Wallet
Tel.: 06-13563680
E-mail: teus.wallet@henryschein.nl

Jos Mooij
Tel.: 06-53362326
E-mail: jos.mooij@henryschein.nl

Erik Deckers
Tel.: 06-10972648
E-mail: erik.deckers@henryschein.nl


Laser specialist
Eelke Drijfhout
Tel.: 06-53828412
E-mail: eelke.drijfhout@henryschein.nl
Specialisten digitaal röntgen
Fred Borgstede
Tel.: 06-53828406
E-mail: fred.borgstede@henryschein.nl

Andre van Werkhoven
Tel.: 06-51369573
E-mail: andre.vanwerkhoven@henryschein.nl

Daniël Peperkamp
Tel.: 06-51250899
E-mail: daniel.peperkamp@henryschein.nl


CEREC-specialisten  
Karin van de Worp
Tel.: 06-22986786
E-mail: karin.vandeworp@henryschein.nl

Laurens van de Klundert
Tel.: 06-51250959
E-mail: laurens.vandeklundert@henryschein.nl

Mirthe van Dijk
Tel.: 06-10110913
E-mail: mirthe.vandijk@henryschein.nl


Orthodontie specialisten  
Monique Rijgwart
Tel.: 06-13845328
E-mail: monique.rijgwart@henryschein.nl

Ingrid Nijland
Tel.: 06-57224109
E-mail: ingrid.nijlant@henryschein.nl


Relatiebeheerders
Edwin de Graauw
Tel.: 06-51759070
E-mail: edwin.degraauw@henryschein.nl

Martin Buurke
Tel.: 06-15569142
E-mail: martin.buurke@henryschein.nl

Fred Kriek
Tel.: 06-22432818
E-mail: fred.kriek@henryschein.nl

Harald Stapelbroek
Tel.: 06-51395458
E-mail: harald.stapelbroek@henryschein.nl

Harry van de Berg
Tel.: 06-53594660
E-mail: harry.vandeberg@henryschein.nl

Jaap Engel
Tel.: 06-53454811
E-mail: jaap.engel@henryschein.nl

Jos Timmermans
Tel.: 06-22944684
E-mail: jos.timmermans@henryschein.nl

Michael Gasman
Tel.: 06-22927756
E-mail: michael.gasman@henryschein.nl

Tessa Mensonides
Tel.: 06-22986789
E-mail: tessa.mensonides@henryschein.nl
Laurens van Bockel
Tel.: 06-53828416
E-mail: laurens.vanbockel@henryschein.nl

Eelke Drijfhout
Tel.: 06-53828412
E-mail: eelke.drijfhout@henryschein.nl

Mark Schimmel
Tel.: 06-83905559
E-mail: mark.schimmel@henryschein.nl

Ronald van Mierlo
Tel.: 06-53828408
E-mail: ronald.vanmierlo@henryschein.nl

Ruben Plomp
Tel.: 06-12740467
E-mail: ruben.plomp@henryschein.nl

Sjef Borgman
Tel.: 06-53828410
E-mail: sjef.borgman@henryschein.nl

Wouter Hagoort
Tel.: 06-51395088
E-mail: wouter.hagoort@henryschein.nl

Mike van der Leij
Tel.: 06-10904994
E-mail: mike.vanderleij@henryschein.nl

Lynn Wels
Tel.: 06-13006817
E-mail: lynn.wels@henryschein.nl