Menu

Filters

  • Resultaten gevonden in

Contact

Contact

bereikbaarheid
Adresgegevens
Locatie Almere
Veluwezoom 16
1327 AG Almere
Tel.: 088 - 0077 100
E-mail: info@henryschein.nl

Postadres
Postbus 50351
1305 AJ Almere


Verkoop binnendienst verbruiksmaterialen
Locatie Almere
Tel.: 088 - 0077 107
E-mail: info@henryschein.nl


Verkoop binnendienst equipment
Locatie Almere
Tel.: 088 - 0077 102
E-mail: equipment@henryschein.nl


Diensten
Technische Dienst
Tel.: 088 - 0077 106
E-mail: tdplanning@henryschein.nl

TD plaatsingen
Tel.: 088 - 0077 106
E-mail: cad@henryschein.nl

TD onderdelen
Tel.: 088 - 0077 103
E-mail:

CAD/CAM / Digitaal Röntgen
Tel.: 088 - 0077 105
E-mail: digitaal@henryschein.nl
BA Repair
Tel.: 088 - 0077 101
E-mail: info@henryschein.nl

Service afdeling kleinstekkerapparatuur
Tel.: 088 - 0077 120
E-mail: ksa@henryschein.nl

Service afdeling Biolase
Tel.: 06 - 50 29 70 91
E-mail: ksa@henryschein.nl

Financial Services
Tel.: 088 - 0077 101
E-mail: linda.soeren@henryschein.nl


Helpdesk
Customer service
Tel.: 088 - 0077 101
E-mail: info@henryschein.nl

TD/IT support
Tel.: 088 - 0077 106
E-mail: digitaal@henryschein.nl
KEW support
Tel.: 088 - 0077 105
E-mail: stralingsbescherming@henryschein.nl


Sales managers
Ruben Plomp
Tel.: 06-12740467
E-mail: ruben.plomp@henryschein.nl

Harald Stapelbroek
Tel.: 06-51395458
E-mail: harald.stapelbroek@henryschein.nl


Specialisten
Equipmentspecialisten
Erik Vossenberg
Tel.: 06-53130844
E-mail: erik.vossenberg@henryschein.nl

Igno Stephany
Tel.: 06-30734974
E-mail: igno.stephany@henryschein.nl

Hans Roozeboom
Tel.: 06-13988355
E-mail: hans.roozeboom@henryschein.nl

Teus Wallet
Tel.: 06-13563680
E-mail: teus.wallet@henryschein.nl

Jos Mooij
Tel.: 06-53362326
E-mail: jos.mooij@henryschein.nl

Erik Deckers
Tel.: 06-10972648
E-mail: erik.deckers@henryschein.nl

Jeroen Beekmans
Tel.: 06-53182760
E-mail: jeroen.beekmans@henryschein.nl

Specialisten digitaal röntgen
Andre van Werkhoven
Tel.: 06-51369573
E-mail: andre.vanwerkhoven@henryschein.nl

Daniël Peperkamp
Tel.: 06-51250899
E-mail: daniel.peperkamp@henryschein.nl


CEREC-specialisten  
Karin van de Worp
Tel.: 06-22986786
E-mail: karin.vandeworp@henryschein.nl


Orthodontie specialisten  
Monique Rijgwart
Tel.: 06-13845328
E-mail: monique.rijgwart@henryschein.nl

Ingrid Nijland
Tel.: 06-57224109
E-mail: ingrid.nijlant@henryschein.nl

Monika Jedros
Tel.: 06-57047321
E-mail: monika.jedros@henryschein.nl


Relatiebeheerders
Edwin de Graauw
Tel.: 06-51759070
E-mail: edwin.degraauw@henryschein.nl

Arjan de Vries
Tel.: 06-58791973
E-mail: arjan.devries@henryschein.nl

Tessa Mensonides
Tel.: 06-22986789
E-mail: tessa.mensonides@henryschein.nl

Jeroen Bruikman
Tel.: 06-20708184
E-mail: jeroen.bruikman@henryschein.nl

Jeroen Dijkstra
Tel.: 06-58738104
E-mail: jeroen.dijkstra@henryschein.nl
Laurens van Bockel
Tel.: 06-53828416
E-mail: laurens.vanbockel@henryschein.nl

Viva Verspui
Tel.: 06-82388985
E-mail: viva.verspui@henryschein.nl

Wouter Hagoort
Tel.: 06-51395088
E-mail: wouter.hagoort@henryschein.nl

Mike van der Leij
Tel.: 06-10904994
E-mail: mike.vanderleij@henryschein.nl