Over ons

Over ons

Henry Schein Medical stelt zich tot doel om huisartsen, verloskundigen en andere andere zorgverleners zo goed mogelijk te ondersteunen door geschikte producten en diensten te leveren, zodat zij meer tijd overhouden voor zaken die er écht toe doen: het leveren van goede patiëntenzorg.

Introductie Henry Schein Medical

 

Persoonlijke service, iemand die uw specifieke behoefte kent, dat is waar wij naar streven. Zoveel mogelijk dezelfde persoon aan de telefoon, maar ook als u behoefte heeft aan bezoek. Hoe beter wij elkaar kennen, des te beter wij u kunnen helpen om de best mogelijke zorg te verlenen.

Accountmanagers per rayon
Verdeling NL postcodes per accountmanager

(Klik op de kaart voor een vergroting)

accountmanager rood

Veerle Lely      

accountmanager oranje

Eddy Seynaeve      

accountmanager wit

Saager Kalloe       

accountmanager blauw

Roy Muller

Regio Noord 
Veerle Lely
veerle.lely@henryschein.nl
06 - 5878 5512

Regio Midden
Peter Schreuder
peter.schreuder@henryschein.nl
06 - 5743 1551
Regio West

Saager Kalloe
saager.kalloe@henryschein.nl    
06 - 5899 4307

Regio Zuid
Roy Müller
roy.muller@henryschein.nl
06 - 5334 4286


Accountmanager
verloskunde           


Tonnie Zandsteeg

    



 
heel Nederland 
Tonnie Zandsteeg
tonnie.zandsteeg@henryschein.nl
06 - 3021 1480
 

 

 
Binnendienst medewerkers

Jeroen Eggerding Ilona van de Kamp Marleen van den Brink Carola Klein-Gotink

 
Jeroen Eggerding
Verkoop binnendienst
Regio West
Ilona van de Kamp
Verkoop binnendienst
Regio Zuid
Marleen van den Brink
Verkoop binnendienst
Regio Midden
Angela Spek
Verkoop binnendienst 
Regio Noord 
Danielle van Kuijk
Verkoop binnendienst
Geboortezorg heel Nederland


 

Binnendienst
Tel.nr.: 036 - 535 8901
E-mail: medical@henryschein.nl 

Binnendienst geboortezorg
Tel.nr.: 036 - 535 8950
E-mail: geboortezorg@henryschein.nl


Technische dienst
     
Peter-Paul   Martin Hooijer   Simon Mudde                                                                                     

Peter-Paul van Overveld
Service technicus Zuid-West

  Martin Hooijer
Service technicus Noord-West

 

Simon Mudde
Service technicus Midden

  Roland van den Broek
Service technicus Zuid-Oost

 


Leiding en ondersteunende diensten
             
Alain Nijsing   Adrie van Dungen    

     
Geert Vullings
Product manager
  Laura Huisman
Marketing en communicatie 
manager 

 







 
 
 

       
Alain Nijsing 
General Manager 

  Adrie van Dungen 
Manager verkoop 
binnendienst
 Eddy Seynaeve
Sales manager
   Agnes Henneman
Technische dienst 
en geboortezorg manager